Par mums

Lai atsvaidzinātu ikdienas dzīves gājumu, reizēm, pietiek kaut nedaudz pārmainīt vidi ap sevi – piekārt jaunus aizkarus, pārbīdīt mēbeles. Vai aizbraukt tepat netālu, piemēram, uz Gaiziņu, kur kājām izstaigājot tuvējos mežus, ieelpot pakalnu dzestro gaisu. Dzerot smaržīgu, uz ugunskura vārītu tēju, izstaipīt kājas. Vakara miglā norasojot pirts logam, atjaunot nogurušo ķermeni uz lāvas, baudot bērzu slotiņu svaigo aromātu. Veldzēt sakarsušo miesu dīķa vēsajā ūdenī. Skatoties kamīna liesmu spēlē, aizdomāties par dzīvē svarīgo. Visbeidzot, atlaisties senlatviešu stilā veidotā gultā, kur atvilkt elpu no dzīves skrējiena. “Izraujoties” vienam, divatā vai ar ģimeni kaut uz pāris dienām, ir iespējams gūt jaunus piedzīvojumus un mundruma lādiņu turpmākajam dzīves ritumam.

Vai būsiet ar ģimeni, tikai divatā vai viens, Piekūnos kā viesi būsiet tikai jūs un netraucēti varēsiet baudīt nošķirtību apmēram kilometra apkārtnē.

Piekūni ir plaša ~100ha saimniecība ar lauku viensētu, kurā atrodas arī Brīvdienu māja. Saimnieki dzīvo turpat blakus un, labprāt, izrādīs apkārtni, kas tiek veidota un pilnveidota ikdienā, daudzu gadu garumā. Teritorija atrodas dabas parkā “Gaiziņkalns“, kas vienlaikus iekļaujas aizsargājamo ainavu apvidū “Vestiena“, “NATURA 2000” paspārnē. Ar prieku esam Lauku Ceļotājs aktivitātēs – “Zaļās brīvdienas“. Sētā ir gan suņi, kaķi, gan vistas, kazas, ponijs, ko var apskatīt un aptaustīt.

Piekūni
4.9
Based on 38 reviews
powered by Google
Guna Ezermale
Guna Ezermale
17:06 01 Feb 21
Mīlu šo vietu!
Iveta Pavlenko
Iveta Pavlenko
15:01 20 Aug 20
Pasakaina vieta ģimenes atpūtai, gan ar bērniem, gan bez. Sirsnīgi saimnieki, kas mīl un cien apkārtējo dabu un māk... pasniegt to arī ciemiņiem. Daudz ko redzēt un uzzināt jaunu apkārt kā kāju pastaigās, tā arī pabraucot ar auto mazliet tālāk.Ir iespēja iet pirtī pašiem vai izmantot iespēju““Pirts ritread more
Sentis Strods
Sentis Strods
05:43 11 May 20
Miera un lauku idilles burvība!Saimnieki ļoti atsaucīgi un gādīgi.
See All Reviews