“Zaļais Sertifikāts” ir vides kvalitātes zīme lauku tūrisma saimniecībām, kurās ievēro „zaļas” saimniekošanas principus, saudzējot resursus, veidojot videi un vietējai kopienai draudzīgu tūrisma piedāvājumu. Lauku tūrisma saimniecībās, kurām piešķirts „Zaļais sertifikāts”, ir videi draudzīga saimniekošana, un vienlaicīgi – ērta un patīkama atpūta tūristam. Sertificētās saimniecības zaļā un veselīgā dzīvesveida piekritējiem atpazīstamas ar zīmola nosaukumu „Zaļās Brīvdienas”.

“Piekūni” jau vairāk kā 20 gadus tiek novērtēti ar vides kvalitātes zīmi “Zaļais Sertifikāts”, regulāri tiek sekots līdzi un no jauna pārapstiprināta atbilstība sertifikāta prasībām. Mūsu Vides gids un dabas saudzēšanas filozofija ir stūrakmeņi, lai ilgtermiņā varam gan paši, gan Piekūnu viesi dzīvot savā dabā.

Par godu “Zaļā sertifikāta” 20 gadu jubilejai, kopā ar citiem videi draudzīgajiem lauku tūrisma uzņēmējiem, 2019.gada sākumā bijām uzaicināti uz svinībām Prezidenta pilī. Arī mēs tur bijām un ar pateicību saņēmām VARAM savu laiku Ministra uzslavas, kā arī uzklausījām savu laiku Prezidenta laba vēlējumus.